Bel 0523- 271 318

Vestigingen

Oppers.jpg

 ASSEN
 Steenhouwerstraat 1
 9403 VP Assen
 T. 0592-375024
 E. assen@rentengo.nl

                                                citroen_stroeve_coevorden-01.jpg                                    

 COEVORDEN
 Monierweg 1
 7741 KV Coevorden
 T. 0524-514100
 E. coevorden@rentengo.nl

                                                             dalfsen.jpg                        

 DALFSEN
 Wannestraat 2 
 7722 RT Dalfsen
 T. 0529-432159
 E. dalfsen@rentengo.nl

                                         AutoCombi_exterieur2.jpg                                          

 HARDENBERG
 Koningsspil 1
 7773 NJ Hardenberg
 T. 0523-271318
 E. hardenberg@rentengo.nl

                                                  Auto en service hengelo.jpg                        

 HENGELO
 Vosboerweg 3
 7556 BT Hengelo
 T. 074-2500318
 E. hengelo@rentengo.nl

                           
neleman locatie.JPG
                                                        

 NIEUWERKERK A/D IJSSEL
 's Gravenweg 32
 2911 CG Nieuwerkerk a/d       IJssel
 T. 0180-312911
 E. nieuwerkerk@rentengo.nl

Kaartje RentenGo vestigingen incl Assen.jpg

Over ons


Rent en Go is een franchiseorganisatie die de formule aanbiedt bij zakelijke partners binnen de automotivebranche. Op diverse locaties in de regio is Rent en Go dus vindbaar. Rent en Go voorziet in diverse mobiliteitsbehoeften van haar klanten. Zo kunt u bij Rent en Go terecht voor het huren of leasen van auto's. 

Graag tot ziens op één van onze vestigingen!

Deel jouw ervaring!


Eva en Gijs uit Hardenberg

"Onze verhuizing verliep soepel en erg vlot.
De bakwagen met laadklep van Rent en Go zorgde ervoor dat wij eenvoudig onze spullen zelf konden verhuizen".

Reserveren

Een auto huren kan eenvoudig via ons online reserveringsformulier

BOEK NU

Volg ons op Social Media
Privacy Policy

Lees de Privacy Policy van Rent en Go >